TEABE KASUTAMINE

Need privaatsuspõhimõtted sätestavad, kuidas kasutab Vanalinna Koolituskeskus MTÜ (edaspidi: vlk) teavet, mida esitate veebilehe https://vlkoolitus.eevahendusel.

Vlk eesmärk on kaitsta kõigi kasutajate privaatsust. See privaatsusteade annab selge ülevaate Vlk andmetöötlustavadest.

Me ei kogu teavet üksikisikute kohta (edaspidi: isikuandmed), välja arvatud juhul, kui nad esitavad sellist teavet kindlal eesmärgil ja teadlikult. Veebilehel kuuluvad sellise teabe alla näiteks:

  • Teie nimi,
  • Teie e-posti aadress.
  • Isikukood
  • Telefon

Kogu Vlk edastatav teave (edaspidi: andmed) edastatakse andmebaasi ja me töötleme seda, et saata üksikisikutele veebilehega seotud uudisteateid ja jälgida veebilehe kasutamist.

Mõnel juhul kogume teavet, mis ei võimalda konkreetse isiku tuvastamist. Seda laadi teave on näiteks:

  • Teie kasutatava veebilehitseja tüüp;
  • Teie arvuti operatsioonisüsteemi tüüp;
  • veebilehe domeeninimi, millelt meie veebilehele edasi liikusite.

KURSUSTEL REGISTEERIMINE JA TINGIMUSTE AKSEPTEERIMINE

Kursusel registreerinud aksepteerivad, et neile saadetakse koolitusalast infot.

KÜPSISED

MIS ON KÜPSISED?

Küpsised on väiksed failid, mis salvestatakse teie arvutisse siis, kui kasutate meie veebilehte. Need aitavad kasutajal veebilehtede vahel tõhusalt navigeerida ja aitavad veebilehe haldajal jälgida selle kasutamist.

Küpsised ei sisalda viirusi ega midagi muud, mis võiks teie arvutile kahju tekitada. Küpsiste kohta saate rohkem teavet veebilehelt www.allaboutcookies.org.

MIKS ME KASUTAME KÜPSISEID?

Kasutame küpsiseid, et jälgida teie tegevust meie veebilehel, kuid need ei võimalda meil koguda isiklikku teavet, nagu näiteks Teie nimi või aadress. Selline teave saab meile kättesaadavaks ainult siis, kui te selle meile ise esitate või kui veebilehitseja eelistuste kohaselt esitatakse selline teave automaatselt.

Kasutame kogutud teavet suundumuste analüüsimiseks ja selleks, et veebilehe kasutamine klientide jaoks mugavamaks teha.

MILLISED ON MINU VALIKUVÕIMALUSED SEOSES KÜPSISTE KASUTAMISEGA?

Veebilehte kasutades nõustute küpsiste ja teiste tehniliste lahenduste kasutamisega meie privaatsuspõhimõtete kohaselt. Kui te ei nõustu nende kasutamisega, siis tuleb teil kas loobuda veebilehe kasutamisest või tutvuda oma seadete kohandamiseks alljärgneva osaga „Kas küpsiste kasutamist saab keelata?”.

Järgmises tabelis on toodud lisateave konkreetsete küpsiste ja nende kasutamise põhjuste kohta.

Küpsis Nimi Eesmärk Lisateave
Google
Analytics
_utma
_utmb
_utmc
_utmz
Nende küpsiste abil kogutakse teavet selle kohta, kuidas külastajad meie veebilehte kasutavad. Sellist teavet kasutatakse aruannete koostamiseks ja veebilehe täiustamiseks.
Küpsised koguvad anonüümset teavet näiteks veebilehe külastajate arvu kohta, kuidas nad on veebilehele sattunud ja millistel veebilehtedel nad käivad.
Click here for an
overview of
privacy at Google

KAS KÜPSISTE KASUTAMIST SAAB KEELATA?

Jah, veebilehitsejal on võimalik keelata küpsiste kasutamine. Lisateavet selle kohta leiate oma veebilehitseja osast „Abi” ja veebilehelt www.allaboutcookies.org. Ent pidage meeles, et küpsiste kasutamise keelamine võib mõjutada veebilehe kasutuskogemuse kvaliteeti.

Kui soovite keelata Google Analyticsi jälgimistarkvara kasutamise kõigil veebilehtedel, minge veebilehele http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Kui teil on küsimusi küpsiste kasutamise kohta, võtke meiega ühendust e-posti aadressil